Performancing Metrics

 

Regały na znicze czy stojaki na narzędzia - podstawowe wyposażenie cmentarza

Regały na znicze czy stojaki na narzędzia ogrodnicze to już standardowe wyposażenie cmentarzy. Dajemy Państwu możliwość wdrożenia naszych sprawdzonych produktów na dowolnym cmentarzu w Polsce.

Regały na znicze

Regały na znicze - BML Sp. z o.o.

Regały na używane znicze pojawiają się na wielu cmentarzach. Idea takich urządzeń jest chwalebna. Wielokrotnie wyrzucane są znicze, które wciąż nadają się do użytku, gdyż ich właściciele nie chcą, by z przyczyn estetycznych lub ich ilości, stały zbyt długo na danym nagrobku. Regały dają możliwość przekazania innym wykorzystanych, ale nie zniszczonych i wyczyszczonych zniczy.

To rozwiązanie, które świetnie wpisuje się w popularny eko trend pn. "zero waste". Zakłada on ograniczenie ilości odpadów do absolutnego minimum.

Jesteśmy producentem takich wolno stojących szafek, które możemy wykonać na Państwa indywidualne zamówienia i dostarczyć na dowolny – wyznaniowy bądź komunalny – cmentarz, w dowolnym rejonie Polski.

Więcej informacji na temat regałów uzyskacie Państwo kontaktując się z nami:
tel. +48 781 506 502, +48 781 506 504
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: bml.net.pl

Stojaki na narzędzia

Stojaki na narzędzia - BML Sp. z o.o.

Dajemy też Państwu możliwość wyposażenia cmentarza w stojaki na narzędzia ogrodnicze. Tak,  aby opiekunowie grobów mogli skorzystać ze sprzętu i po przeprowadzeniu prac porządkowych, odłożyć go na miejsce.  Nasze stojaki dostosowane są do różnorakiego sprzętu. Zawisną na nich zmiotki, haczki, ale też grabki, szczotki, konewki.

Więcej informacji na temat stojaków uzyskacie Państwo kontaktując się z nami:
tel. +48 781 506 502, +48 781 506 504
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: bml.net.pl

 

 

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 24 styczeń 2022 14:11

Nowości na e-mail

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie?
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…