|NETcmentarz STANDARD| w. 2014
ksiegazmarlych24.pl
Gmina Trzciel, cmentarz komunalny w Lutolu Mokrym
pamięć ma wiele stron...
ADMINISTRATOR
WYKAZ POCHOWANYCH
WYSZUKIWARKA
MAPA
HISTORIA
GALERIA
CMENTARZE
drukuj
« powrót
Cmentarz komunalny - LUTOL MOKRY
Nr grobu
Nazwisko
Imię
Data urodzenia
Data zgonu
A.8.12
Bolechowska
Krystyna
20.12.1935
29.03.2003
A.8.12
Bolechowski
Stanisław
12.08.1935
30.07.2001
A.8.15
Cieślak
Andrzej
A.8.15
Cieślak
Józefa
01.01.1945
03.07.1993
A.3.3
Cwynar
Adam
07.05.1924
03.10.1998
A.2.1
Cwynar
Domicela
18.07.1899
20.09.1977
A.2.1
Cwynar
Kazimierz
20.10.1888
14.07.1956
A.2.5
Dać
Czesława
15.06.1945
08.02.1985
A.2.5
Dać
Edward
01.08.1943
22.04.2015
A.1.11
Dać
Jan
27.10.1910
19.01.1976
A.1.11
Dać
Zofia
18.01.1912
12.10.2004
A.7.6
Dobkowicz
NN
A.8.5
Dobkowicz
NN
A.8.13
Drańczarek
Piotr
21.02.1965
03.01.1970
A.6.11
Dynowska
Karolina
01.09.1907
15.09.2002
A.2.8
Dynowska
Krystyna
24.06.1933
05.12.2012
A.4.2
Dynowska
Matylda
22.02.1919
13.12.2016
A.4.2
Dynowski
Bronisław
21.09.1908
05.03.1987
A.2.7
Dynowski
Józef
31.07.1923
31.12.2000
A.10.15
Fedoryszyn
Bronisława
27.02.1928
23.01.2020
A.10.14
Fedoryszyn
Michał
01.12.1930
06.11.1996
A.7.7
Fedoryszyn
Władysław
19.06.1954
07.03.1955
A.5.2
Fremel
Joachim
||
A.5.2
Fremel
Józefa
12.09.1907
05.12.1968
A.5.2
Fremel
Zygfryd
04.10.1938
21.09.2021
A.4.11
Gaweł
Franciszek
28.01.1896
28.04.1944
A.4.11
Gaweł
Tekla
18.09.1891
01.06.1980
A.2.9
Gerlach
Helena
1882
1965
A.5.4
Grobis
Alois
10.01.1899
06.02.1940
A.2.2
Grodzka
Maria
15.08.1891
07.02.1965
A.4.1
Grodzki
Antoni
18.02.1928
01.08.1947
A.2.2
Grodzki
Łukasz
19.10.1886
08.11.1956
A.7.2
Grzela
Andrzej
08.11.1953
09.05.1954
A.3.11
Grzela
Antoni
28.04.1955
15.01.1972
A.7.1
Grzela
Bogusław
03.12.1979
05.12.1979
A.5.13
Grzela
Franciszek
16.11.1915
11.02.1991
A.5.13
Grzela
Marianna
06.12.1922
30.09.2005
A.8.11
Grzelak
Halina
18.10.1956
19.03.1957
A.5.14
Grzelak
Katarzyna
23.01.1891
12.08.1975
A.3.1
Iżykowska
Helena
12.03.1877
29.01.1952
A.4.8
Jachwitz
August
22.09.1893
18.10.1944
A.2.6
Jambor
Bronisław
02.04.1914
03.03.1987
A.1.9
Jambor
Gertruda
24.02.1921
05.11.2001
A.5.6
Jankowiak
Bogdan
21.05.1939
07.02.2013
A.5.6
Jankowiak
Krystyna
25.10.1942
01.01.2014
A.5.5
Jankowiak
Tadeusz
07.09.1964
28.08.2023
A.3.2
Kapała
Piotr
1897
28.04.1952
A.3.7
Karpa
Władysława
02.12.1915
24.07.2002
A.6.10
Kałkus
Helena
23.01.1931
24.02.1983
A.8.4
Kałkus
Jadwiga
13.11.1950
27.11.1950
A.6.10
Kałkus
Józef
01.01.1929
03.07.1999
A.1.4
Kot
Bronisława
13.12.1912
11.12.1979
A.1.3
Kot
Maciej
15.08.1909
28.12.1971
A.5.10
Krawczyk
Michael
29.09.1858
20.09.1944
A.3.9
Kursa
Adam
02.01.1890
16.02.1964
A.2.8
Majewska-Magdij
Maria
1882
1967
A.10.7
Miłosz
Sławomir
27.01.1950
10.04.2023
A.3.5
Młodystach
Pelagia
1930
06.1955
A.4.3
NN
NN
A.5.12
NN
NN
A.7.9
NN
NN
A.8.3
NN
NN
A.8.6
NN
NN
A.8.7
NN
NN
A.8.9
NN
NN
A.9.1
NN
NN
A.9.11
NN
NN
A.9.12
NN
NN
A.9.2
NN
NN
A.9.3
NN
NN
A.9.5
NN
NN
A.9.8
NN
NN
A.9.9
NN
NN
A.1.8
Omecińska
Katarzyna
29.11.1896
25.03.1969
A.4.6
Ostrowska
Władysława
17.06.1926
05.01.1988
A.10.13
Ostrowski
Franciszek
04.03.1912
15.12.1999
A.5.7
Pakoca
Henryk
14.11.1942
24.03.2003
A.1.1
Podstępska
Helena
06.11.1909
08.12.1983
A.1.1
Podstępski
Adam
12.11.1912
18.05.1972
A.1.1
Podstępski
Kazimierz
27.09.1945
05.07.2013
A.1.2
Podstępski
Stanisław
10.02.1940
05.05.2013
A.10.17
Pogorzała
Elżbieta
08.08.1942
18.10.1994
A.6.12
Pogorzała
Matylda
09.07.1920
24.02.1988
A.2.4
Pogorzały
Edward
26.06.1884
02.10.1958
A.10.18
Pogorzały
Eugeniusz
05.01.1974
11.10.1993
A.6.13
Pogorzały
Jan
27.08. 1910
24.06.1980
A.10.17
Pogorzały
Józef
15.06.1935
07.05.2013
A.2.4
Pogorzały
Paulina
16.07.1885
10.01.1967
A.7.3
Połomka
Bartuś
23.03.2004
28.03.2004
A.10.6
Rezerwacja
R
||
A.10.9
Rezerwacja
R
A.1.6
Richert
Karol
1888
1969
A.1.5
Richert
Ksenia
12.12.1893
19.07.1977
A.3.6
Sitnik
Helena
17.12.1899
28.03.1975
A.3.10
Sitnik
Henryk
15.07.1945
13.02.2020
A.3.10
Sitnik
Kazimierz
1923
21.02.1965
A.1.12
Stankiewicz
Maciej
08.05.1916
02.10.1997
A.1.12
Stankiewicz
Stanisława
27.10.1932
25.03.1978
A.4.4
Szabłowska
Ewa
03.07.1893
23.05.1987
A.2.3
Szabłowska
Leokadia
21.01.1921
12.06.2010
A.10.8
Szabłowski
Adam
08.11.1955
07.11.2015
A.2.3
Szabłowski
Adam
A.8.10
Szabłowski
Antoni
03.10.1950
19.06.1956
A.2.3
Szabłowski
Stefan
11.12.1917
14.01.2003
A.10.10
Szabłowski
Tadeusz
02.01.1954
08.01.2004
A.4.13
Szewczyk
Antonina
1944
A.4.11
Szewczyk
Irena
24.07.1929
29.03.2021
A.4.11
Szewczyk
Marcin
11.03.1932
08.01.2019
A.8.8
Szulczewska
Jadwiga
03.08.1951
04.01.1952
A.3.8
Szulczewska
Nadzieja
08.10.1920
02.09.1998
A.3.8
Szulczewski
Bolesław
20.07.1909
13.02.1956
A.4.7
Tomaszewska
Józefa
02.02.1876
06.11.1996
A.6.11
Urban
Franciszek
09.09.1905
30.09.1981
A.7.4
Urbanowicz
Franciszek
18.02.1992
25.11.1992
A.4.10
Walentowska
Anna
10.01.1923
26.06.2014
A.4.10
Walentowski
Bernard
17.05.1916
26.01.1995
A.4.9
Walentowski
Jerzy
20.06.1946
08.03.2018
A.5.11
Walentowski
Joachim
16.09.1949
14.08.2003
A.3.7
Walenty
Paweł
1910
1956
A.5.8
Walenty
Ryszard
20.08.1967
04.07.1988
A.10.11
Wiechowska
Bogusława
02.03.1944
27.08.2023
A.10.11
Wiechowski
Bernard
22.12.1934
20.05.2019
A.10.12
Wiechowski
Marek Mariusz
16.11.1963
15.12.2002
A.8.14
Witwicka
Janina
04.07.1922
29.04.1991
A.8.14
Witwicki
Bolesław
11.01.1919
15.12.1988
A.2.7
Zakaszewska
Eugenia
1912
1961
A.7.8
Zapotoczny
Marcin
22.08.2017
12.03.2018
A.4.12
dołączony do A.4.11
A.8.1
Łotecka
Bogumiła
24.08.1948
09.09.1948
A.3.4
Łotecka
Maria
15.11.1969
A.1.10
Łotecki
Antoni
11.12.1923
11.10.2002
A.3.4
Łotecki
Janek
19.01.1953
A.1.10
Łotecki
Karol
A.3.4
Łotecki
Władysław
13.02.1959/97
:
POMOC
::
ZGŁASZANIE UWAG
::
STATYSTYKI
::
FORUM
:
Copyright
cmentarze24.pl | KiM-IP
© 2008-14
Gmina Trzciel, ul. Poznańska 22, 66-320 Trzciel